Meist

Sinuabi.ee toimimise põhimõtted

Veebipõhises kristliku hingeabi keskkonnas sinuabi.ee on võimalik esitada oma mure või küsimus, saada abi teiste küsimustest-vastustest (foorum) ja teemakohastest linkidest (artiklid, videod jms materjalid), leida kristlike spetsialistide kontakte ja võtta nendega ühendust.

Tegeleme järgmiste teemadega: toimetulek pinge, jõuetuse, üksilduse, stressi, ärevuse, hirmu, väsimuse, vägivalla, eksistentsiaalsete küsimuste ja leinaga.

Meie teenus on peaasjalikult veebi- ja tekstipõhine ning see on mõeldud eelkõige neile, kes soovivad kristlikku hingeabi.

Portaali kaudu on võimalik saata oma küsimus või mure foorumisse avalikuks vastamiseks või spetsialistile veebilehel avaldatud e-posti teel. Meie meeskonnaliige vaatab foorumi küsimused läbi korra päevas ning need, mis vastavad sinuabi.ee teenuse põhimõtetele ja sisule, saadetakse spetsialistile vastamiseks. Vastuse jõudmine foorumisse võtab mõne päeva aega. Sinuabi.ee jätab endale õiguse mitte vastata solvavatele, teisi kahjustavatele või pahatahtlikele küsimusele.

Kriisiabi puhul palume võtta ühendust https://www.sinuabi.ee/sos/

Sinuabi.ee idee sai alguse 2020. aasta märtsi lõpus 3D koguduse korraldatud eriolukorra-aegsest häkatonist.

Põhimõtted

Meeskond

Sinuabi.ee tööd teevad vabatahtlikud. Anname endast parima, et küsimustele vastataks võimalikult kiiresti. Meie spetsialistid kuuluvad Eesti Kirikute Nõukogu liikmeskirikusse. Portaaliga on liitunud psühholoogid, terapeudid, hingehoidjad, vaimulikud ja kaplanid ning teised vabatahtlikud, kokku 70 inimest. Platvormiga liitunud spetsialistid on saanud vastava väljaõppe ning juhinduvad oma tegevuses kristlikest põhimõtetest ja oma ala kutse-eetikast.

Kui ühendust võetakse spetsialistiga isiklikult, nt e-posti teel, siis portaali tegevus ja vastutus lõpeb. Meie missioon on pakkuda teabeabi platvormi kujul, jagada kontakte ja pakkuda foorumit.

Koostööpartnerid: Eesti Kirikute Nõukogu ja selle liikmeskirikud, EKN eetika ja eluväärtuste töörühm, sihtasutus Väärtustades Elu, Ühiskonnatöö Sihtasutus, EKN liikmeskirikud, EKN eetika ja eluväärtuste töörühm, haiglakaplanaat, EELK UI hingehoidja õppekava õppejõud ja vilistlased.

Sinuabi.ee administraatori meiliaadress: info@sinuabi.ee

Vaided

Oluline on portaali turvalisus kõigile kasutajatele. Kui sinu küsimus võib teisi kahjustada või on mingil viisil meie põhimõtetega vastuolus, siis on meil õigus küsimus kustutada. Kui märkad kedagi kahjustavat või portaali põhimõtetega vastuolus olevat küsimust, siis palun anna sellest teada info@sinuabi.ee.

Privaatsuspoliitika

Peame väga tähtsaks abivajaja privaatsust ja konfidentsiaalsust